Piłkarski rozkład jazdy od III ligi do śląskiej klasy okręgowej

Trwają rozgrywki ligowe na różnych szczeblach. Oto weekendowy program od III ligi (gr. III) do interesujących zmagań w niższych ligach. Nie siedź w domu i dopinguj swoich ulubieńców.


III liga – grupa III

Miedź II Legnica – ROW 1964 Rybnik – sobota, 13.00, LKS Goczałkowice – Rekord Bielsko-Biała – sobota, 15.00, Gwarek Tarnowskie Góry – Stal Brzeg, Pniówek 74 Pawłowice – Polonia Nysa, Warta Gorzów Wlkp. – Ślęza Wrocław – wszystkie w sobotę o 16.30, MKS Kluczbork – Piast Żmigród, Polonia-Stal Świdnica – Polonia Bytom – oba w sobotę o 17.00, Górnik II Zabrze – Lechia Zielona Góra – [niedziela, 15.30], Ruch Chorzów – Zagłębie II Lubin przełożony na 21 października, Foto-Higiena Błyskawica Gać pauzuje.

  1. Ruch 6 13 16:8
  2. Kluczbork 6 13 10:7
  3. Ślęza 4 12 13:3
  4. Stal 5 10 14:4
  5. Goczałkowice (b) 5 9 11:7
  6. Polonia B. 3 7 7:3
  7. Zagłębie II 3 6 8:3
  8. ROW 5 6 9:6
  9. Piast 6 6 8:10
  10. Warta (b) 6 6 9:15
  11. Rekord 4 5 5:6
  12. Foto-Higiena 6 5 5:12
  13. Lechia 4 4 5:7
  14. Górnik II 5 4 8:11
  15. Gwarek 3 4 4:7
  16. Polonia-Stal (b) 5 4 9:13
  17. Miedź II 4 3 5:11
  18. Polonia N. (b) 4 3 6:15
  19. Pniówek 4 2 4:8

IV liga śląska

GRUPA I: Unia Dąbrowa Górnicza – Raków II Częstochowa – sobota, 11.00, Drama Zbrosławice – Ruch Radzionków – sobota, 12.30, RKS Grodziec – Szombierki Bytom, Gwarek Ornontowice – Polonia Łaziska Górne, Szczakowianka Jaworzno – MKS Myszków, AKS Mikołów – Sarmacja Będzin, Unia Kosztowy – Warta Zawiercie – wszystkie w sobotę o 16.00, Znicz Kłobuck – Przemsza Siewierz – niedziela, 11.00, Śląsk Świętochłowice pauzuje.

1. Warta 6 16 16:4

2. Raków II 6 16 8:1

3. Kosztowy 6 12 16:5

4. Znicz 5 11 7:2

5. Polonia 5 10 10:6

6. Gwarek 6 8 9:9

7. Dąbrowa G. 6 8 6:6

8. Myszków (b) 4 7 9:6

9. Sarmacja 6 7 7:7

10. Śląsk 5 7 6:6

11. Szczakowianka (b) 6 7 5:11

12. Ruch 5 6 8:11

13. Przemsza 5 5 6:9

14. Szombierki 5 4 6:9

15. Grodziec 6 4 6:13

16. Mikołów 6 2 1:9

17. Drama 6 1 5:17

GRUPA II: Orzeł Łękawica – MRKS Czechowice-Dziedzice, Unia Książenice – Iskra Pszczyna, Odra Centrum Wodzisław Śl. – Kuźnia Ustroń, Jedność 32 Przyszowice – GKS II Tychy, Spójnia Landek – Odra Wodzisław Śl., Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Decor Bełk, Drzewiarz Jasienica – Rozwój Katowice – wszystkie w sobotę o 16.00, GKS Radziechowy-Wieprz – LKS Czaniec – niedziela, 16.00, Unia Turza Śl. pauzuje.

1. Odra 6 15 18:5

2. Książenice 5 15 13:3

3. Podbeskidzie II 6 11 12:6

4. Decor 6 11 11:6

5. MRKS 5 10 9:5

6. Drzewiarz 6 10 10:11

7. Rozwój (b) 6 8 14:8

8. Czaniec 5 8 12:12

9. Orzeł 5 7 10:7

10. Kuźnia 5 7 9:10

11. Spójnia 6 6 5:5

12. Turza Śl. 6 6 10:16

13. Tychy II 6 4 9:11

14. Radziechowy 5 4 6:12

15. Iskra (b) 5 3 4:13

16. Odra Centrum 5 3 6:16

17. Jedność (b) 6 3 3:15


Śląska klasa okręgowa
GRUPA I

BYTOM: Silesia Miechowice – Unia Strzybnica, Olimpia Boruszowice – Odra Miasteczko Śl., Orzeł Biały Brzeziny Śl. – Górnik Bobrowniki Śl. – oba w sobotę o 16.00, Czarni Kozłowa Góra – Orzeł Miedary – niedziela, 16.00, Sokół Orzech pauzuje.

ZABRZE: Piast II Gliwice – Sośnica Gliwice – [sobota, 11.00], KS Rachowice – ŁTS Łabędy, Gwiazda Chudów – Concordia Knurów, Czarni Pyskowice – Tęcza Wielowieś – wszystkie w sobotę o 16.00, Przyszłość Ciochowice – Burza Borowa Wieś – niedziela, 11.00.


GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Lotnik Kościelec – Grom Cykarzew – sobota, 13.00, Unia Rędziny – Warta Mstów, Zieloni Żarki – Stradom-AJD Częstochowa, Piast Przyrów – Sparta Szczekociny – wszystkie w sobotę o 16.00, Orzeł Kiedrzyn – Gmina Kłomnice – niedziela, 17.00.

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: Jedność Boronów – Olimpia Truskolasy – sobota, 11.00, Promień Glinica – MLKS Woźniki, Pogoń Kamyk – Sparta Lubliniec, Liswarta Krzepice – KS Panki – wszystkie w sobotę o 16.00, Amator Golce – Unia Kalety – niedziela, 16.00.


GRUPA III

RACIBÓRZ: Czarni Gorzyce – LKS Tworków, Unia Racibórz – KS Krzanowice, Zameczek Czernica – Dąb Gaszowice – wszystkie w sobotę o 16.00, Naprzód Borucin – Silesia Lubomia – [niedziela, 15.00], LKS Nędza – LKS Krzyżanowice – niedziela, 16.00.

RYBNIK: Granica Ruptawa – Pierwszy Chwałowice, Płomień Połomia – Polonia Łaziska Rybnickie, Polonia Marklowice – Forteca Świerklany, MKS Radziejów – Gwiazda Skrzyszów – wszystkie w sobotę o 16.00, Rymer Rybnik – MKS Czerwionka – niedziela, 16.00.


GRUPA IV

KATOWICE: Urania Ruda Śl. – Naprzód Lipiny – sobota, 11.00, Wawel Wirek – Podlesianka Katowice, Pogoń Imielin – Orzeł Mokre – oba w sobotę o 16.00, Siemianowiczanka – Sparta Katowice – sobota, 16.30, GKS II Katowice – MK Górnik Katowice – niedziela, 18.00, Górnik 09 Mysłowice pauzuje.

SOSNOWIEC: Źródło Kromołów – Unia Ząbkowice – sobota, 11.00, Cyklon Rogoźnik – Górnik Piaski, Ostoja Żelisławice – Błękitni Sarnów – oba w sobotę o 16.00, Tęcza Błędów – Niwy Brudzowice – niedziela, 16.00, Zagłębie II Sosnowiec – Górnik Wojkowice – niedziela, 17.00.


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: LKS Studzienice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice, ZET Tychy – LKS Wisła Wlk. – oba w sobotę o 16.00, MRKS II Czechowice-Dziedzice – Czarni Jaworze – niedziela, 11.00, Rekord II Bielsko-Biała – BKS Stal Bielsko-Biała – niedziela, 16.30, LKS Łąka pauzuje.

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: LKS Bestwina – MKS Lędziny – sobota, 13.00, GTS Bojszowy – Piast Bieruń Nowy, Pasjonat Dankowice – Przełom Kaniów, Sokół Wola – Ogrodnik Cielmice – wszystkie w sobotę o 16.00, KS Bestwinka – Pionier Pisarzowice – niedziela, 16.00.


GRUPA VI

SKOCZÓW: LKS Pruchna – Olimpia Goleszów, Tempo Puńców – Cukrownik Chybie, Spójnia Zebrzydowice – WSS Wisła, Błyskawica Drogomyśl – LKS Pogórze, Beskid Skoczów – Wisła Strumień – wszystkie w sobotę o 16.00.

ŻYWIEC: Góral Żywiec – LKS Ujsoły, Koszarawa Żywiec – Góral Istebna, Bory Pietrzykowice – Podhalanka Milówka – wszystkie w sobotę o 16.00, Metal-Skałka Żabnica – Soła Rajcza – niedziela, 13.00, Metal Węgierska Górka pauzuje.

Fot. facebook/kslandek

Komentarze