Płatek: Nie wiem dlaczego szukacie sensacji

Dzieje się coś w sprawie kontraktu Igora Angulo?
Artur PŁATEK:
– Nie mam w tej kwestii nic do dodania i nie wiem czemu dzwonicie co tydzień z pytaniem odnośnie do kontraktu Angulo. Robicie i szukacie sensacji nie wiadomo z czego. Nie pomagacie.

Chodzi przecież o rozpoznawalnego zawodnika, który jest królem strzelców ekstraklasy. Stąd dociekania co do jego ewentualnej nowej umowy. Tutaj nie chodzi o robienie komuś pod górkę.
Artur PŁATEK:
– Mogę powiedzieć i powtórzyć to, co mówiłem wcześniej, usiedliśmy z Igorem na początku września i zawodnik wie, w jakim jest miejscu. Usiądziemy przed grudniem jeszcze raz, zobaczymy, co Igor ma w głowie i jaki ma pomysł na wszystko i wtedy zobaczymy.

Czyli dalej może grać w Górniku?
Artur PŁATEK:
– Proszę pana, ja nie wezmę na siebie tego, żeby 36-latek zarabiał jedną trzecią tego, co reszta zespołu. Problemem jest dzisiaj to, że Igor nie strzela systematycznie, a zamiast grać, to rozmawia o kontrakcie.

To nie tak, że piłkarz głośno wypowiada się na ten temat w mediach. Sam go o to zapytałem kilka dni temu.
Artur PŁATEK:
– Jak mówię, w tej kwestii od września nic się nie zmieniło. Siądziemy w tym roku i jeszcze raz na spokojnie porozmawiamy, jakie są jego oczekiwania i czy dalej chce grać w Górniku. Tyle mogę powiedzieć w tej gestii.

Komentarze