Rewanż z Vive w Zabrzu. Mamy bilety!

Pierwotnie rywalizacja mecz i rewanż miała odbyć się 28 marca w Zabrzu i 11 kwietnia w Kielcach, ale obu zespołom te terminy nie odpowiadały – górnicy 27 marca rozgrywają zaległe spotkanie w superlidze ze Spójnią Gdynia, a drużyna Tałanta Dujszebajewa w tym samym dniu podejmuje awansem Azoty Puławy, bo 1 kwietnia czeka ją rewanż w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Rhein-Neckar Loewen.
Ostatecznie ustalono, że potyczki pucharowe odbędą się 11 i 17 kwietnia, nastąpiła też zamiana gospodarzy – gospodarzem pierwszej będzie Vive, a rewanżu zabrzańska hala przy Wolności.

 

Mamy bilety!

Dla Czytelników „Sportu” mamy dwa podwójne zaproszenia na najbliższy mecz NMC Górnika w rozgrywkach PGNiG Superligi – w sobotę ekipa Rastislava Trtika podejmuje Meble Wójcik Elbląg. Otrzymają je ci, którzy dodzwonią się dziś do naszej redakcji o godz. 11.00 (tel. 32 258 72 07) i prawidłowo odpowiedzą na następujące pytanie:

Ile punktów otrzymuje zespół, który w PGNiG Superlidze wygra mecz z rywalem z tej samej grupy w regulaminowym czasie 60 minut?

 

Komentarze