Oto skład Polski na mecz z Mołdawią!

Polska zagra wieczorem ważny mecz eliminacyjny do Euro 2024 z Mołdawią. Fernando Santos zdecydował, kto w biało-czerwonych barwach wybiegnie w wyjściowej jedenastce.


W Kiszyniowie o godz. 20.45 rozpocznie się mecz grypy E Mołdawia – Polska. Dla naszej reprezentacji będzie to trzeci mecz eliminacyjny. W pierwszym Polska w marcu przegrała w Pradze z Czechami 3:1. Drugim rywalem piłkarzy Santosa była Albania, która przegrała z nami na Stadionie Narodowym 0:1.

Macedonia do meczu z Polską przystąpi z czwartego miejsca w grupie z dorobkiem 2 punktów (po remisie 1:1 z Wyspami Owczymi, 0:0 z Czechami i przegraną 2:0 z Albanią.

Skład Polski na mecz z Mołdawią!

Skład Polski na mecz z Mołdawią!
Źródło: laczynaspilka.pl

POLSKA: Wojciech Szczęsny – Tomasz Kędziora, Jan Bednarek, Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski, Sebastian Szymański, Jakub Kiwior, Damian Szymański, Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski. Rezerwowi: Łukasz Skorupski, Bartłomiej Drągowski – Ben Lederman, Mateusz Wieteska, Krystian Bielik, Karol Linetty, Karol Świderski, Jakub Kamiński, Michał Skóraś, Mateusz Łęgowski, Bartosz Bereszyński, Bartosz Slisz.

Tabela grupy E

Skład Polski na mecz z Mołdawią!

Fot. Adam Starszyński/PressFocus


Pamiętajcie – jesteśmy dla Was w kioskach, marketach, na stacjach benzynowych, ale możecie też wykupić nas w formie elektronicznej. Szukajcie na www.ekiosk.pl i http://egazety.pl.