Stracili fotel lidera. Ciężka praca popłaca. Mają to!

Jak zwykle na naszych Czytelników czeka bogaty serwis informacyjny z wielu dyscyplin sportowych. Materiały informacyjne, komentarze, opinie, aktualne wydarzenia.


Polegli i stracili fotel lidera

Fot. Sebastian Borowski/PAP

Górnik grał, a Zagłębie strzelało bramki. Słaba końcówka I połowy zdecydowała o porażce zabrzan w Lubinie i stracie przez nich pozycji lidera ekstraklasy. Więcej w „Sporcie”.


Ciężka praca popłaca

Fot. Lukasz Sobala / PressFocus

Zwycięstwo nad Wisłą Płock, oraz porażka Górnika Zabrze z Zagłębiem Lubin sprawiły, że Raków pierwszy raz w swojej historii został liderem ekstraklasy. Proces, jaki od kilku lat trwa pod Jasną Górą przynosi swoje efekty. Więcej w „Sporcie”


Mają to!

Fot. Łukasz Sobala / PressFocus

Jak powiedział, tak zrobił. Przed meczem ze Stalą Mielec szkoleniowiec Podbeskidzia, Krzysztof Brede, zapowiedział kolejne zmiany w swoim zespole. Było ich, w stosunku do wyjściowego składu na przegrany 0:4 mecz z Lechią Gdańsk, aż sześć. Dzięki nim Podbeskidzie wygrało pierwszy mecz w ekstraklasie od kwietnia 2016 roku. Więcej w „Sporcie”


Jeszcze w poniedziałkowym wydaniu „Sportu”:
  • Relacje z piłkarskich meczów ligowych różnych klas rozgrywkowych. Statystyki, komentarze i opinie
  • Broniąc rzut karny Sergiu Hanki bramkarz Śląska Matusz Putnocky „zamknął” mecz.
  • Sosnowiczanie zabawili się z Sandecją. Było lekko, łatwo i przyjemnie, a momentami odnosiło się wrażenie, że przegrywający mecz za meczem goście przyjechali na Ludowy jak na ścięcie.
  • Emile Thiakane tuż przed pierwszym gwizdkiem podziękował trenerowi GKS-u Tychy za wspólną pracę w Bełchatowie, a następnie… strzelił zwycięskiego gola dla Korony
  • Stajemy się specjalistami od frajerowania – grzmiał trener Rafał Górak po drugim z rzędu domowym meczu, w którym GieKSa straciła dwa punkty w doliczonym czasie gry.
  • We wcześniejszych czterech meczach piłkarze Pniówka zdobyli 10 punktów, a kompletu pozbawił ich sędzia Rafał Abramowicz z Jawora. Tę obiecującą serię przerwał Gwarek, zapisując na swoim koncie pierwsze w tych rozgrywkach zwycięstwo na wyjeździe.
  • Dzięki trzeciemu z rzędu zwycięstwu i potknięciom Ślęzy „Niebiescy” wdrapali się na fotel lidera.
  • Rozmowa z Maximiliano Cavanną, argentyńskim rozgrywającym Aluronu CMC Warty Zawiercie.
  • Mistrz olimpijski Szymon Ziółkowski* opowiada o nierównej rywalizacji z białoruskimi młociarzami.

Fot główne. Sebastian Borowski/PAP

Komentarze