Ruch do przewidzenia. Trelowski w Śląsku Wrocław!

Bramkarz mistrza Polski został wypożyczony do ekipy z Wrocławia. Trelowski będzie tam współpracować ze swoim niedawnym trenerem, Maciejem Sikorskim.


Trelowski chce grać

Przenosiny młodzieżowca do Śląska nie są wielką niespodzianką. Bramkarz mistrza Polski w swoim klubie nie miał szans, by grać regularnie. Choć jest on utalentowany, tak nie wygra rywalizacji z Vladanem Kovaceviciem. Stąd też decyzja o znalezieniu nowego pracodawcy. Przynajmniej na pewien czas. Dlatego też Trelowski trafił do Wrocławia. W końcu będzie pracował pod skrzydłami Macieja Sikorskiego, z którym pracował przez kilka dobrych lat w Rakowie.

Chcę podnosić swoje umiejętności, pomóc i drużynie, i sobie samemu. Jestem młodym bramkarzem, ale mam już doświadczenie w grze w Ekstraklasie, pod presją, o dużą stawkę. Sporo rozmawiałem z Jackiem Magierą, a jeszcze więcej z trenerem bramkarzy, bo znam się dobrze z Maciejem Sikorskim i cieszę się, że znów będziemy razem pracować. Mam świadomość, że w Śląsku jest mocna rywalizacja o miejsce w bramce, ale uważam, że to dobrze, bo to pomaga podnosić swój poziom – powiedział Trelowski na łamach strony klubowej.


Czytaj więcej o Śląsku Wrocław


W naszej drużynie witamy kolejnego młodego zawodnika, Polaka, który bardzo wzmocni rywalizację wśród bramkarzy. Przychodzi do nas świeżo upieczony mistrz kraju i finalista Pucharu Polski. W tych rozgrywkach nie dał sobie strzelić ani jednej bramki. Mamy nadzieję, że w barwach Śląska też pokaże swój duży talent. Trener bramkarzy WKS-u dobrze zna Kacpra i jestem przekonany, że ta grupa bramkarska w naszej drużynie znów będzie stanowić bardzo mocny punkt Śląska – powiedział dyrektor sportowy klubu, David Balda.


Fot. Adriana Ficek/Śląsk Wrocław


Pamiętajcie – jesteśmy dla Was oczywiście w kioskach, marketach, na stacjach benzynowych. Możecie też wykupić nas w formie elektronicznej. Szukajcie nas oczywiście na www.ekiosk.pl i http://egazety.pl.