Weekendowy plan meczów IV ligi śląskiej

W rozgrywkach IV ligi śląskiej rozegrana zostanie 2. kolejka.


Po pierwszej rundzie liderami są Unia Kosztowy, w grupie I, oraz Odra Centrum w grupie II. Tym razem pauzować będzie Ruch Radzionków, a w grupie II Iskra Pszczyna.

IV liga śląska

GRUPA I: Warta Zawiercie – RKS Grodziec – piątek, 18.00, Unia Dąbrowa Górnicza – Drama Zbrosławice – sobota, 11.00, Przemsza Siewierz – AKS Mikołów, Unia Kosztowy – Szczakowianka Jaworzno, Sarmacja Będzin – Śląsk Świętochłowice, MKS Myszków – Znicz Kłobuck – wszystkie w sobotę o 17.00, Raków II Częstochowa – Gwarek Ornontowice – niedziela, 15.00, Polonia Łaziska Górne – Szombierki Bytom – niedziela, 16.00, Ruch Radzionków pauzuje.

1. Kosztowy 1 3 5:0

2. Przemsza 1 3 3:1

3. Szombierki 1 3 2:1

4. Raków II 1 3 1:0

Znicz 1 3 1:0

6. Dąbrowa G. 1 1 1:1

Gwarek 1 1 1:1

Mikołów 1 1 1:1

Szczakowianka (b) 1 1 1:1

Śląsk 1 1 1:1

Warta 1 1 1:1

12. Ruch 1 0 1:2

13. Grodziec 1 0 0:1

Sarmacja 1 0 0:1

15. Polonia 1 0 1:3

16. Drama 1 0 0:5

17. Myszków (b) – – –


Zobacz, jak Unia Kosztowy została liderem swojej grupy!



GRUPA II: GKS II Tychy – Orzeł Łękawica, Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Jedność 32 Przyszowice, Rozwój Katowice – GKS Radziechowy-Wieprz – wszystkie w sobotę o 11.00, MRKS Czechowice-Dziedzice – Spójnia Landek, Drzewiarz Jasienica – Unia Turza Śl., Decor Bełk – Odra Centrum Wodzisław Śl., LKS Czaniec – Kuźnia Ustroń, Odra Wodzisław Śl. – Unia Książenice – wszystkie w sobotę o 17.00, Iskra Pszczyna pauzuje.

Piłkarze Odry Centrum mają powody do satysfakcji. Po pierwszej kolejce są liderami grupy II. Fot. odracentrum.pl

1. Odra Centrum 1 3 3:1

2. Drzewiarz 1 3 3:2

3. Iskra (b) 1 3 2:1

Odra 1 3 2:1

5. Jedność (b) 1 3 1:0

Unia 1 3 1:0

7. Podbeskidzie II 1 1 1:1

8. Unia 1 1 1:1

9. Radziechowy 1 0 2:3

10. Orzeł 1 0 1:2

Tychy II 1 0 1:2

12. Decor 1 0 0:1

Spójnia 1 0 0:1

14. Rozwój (b) 1 0 1:3

15. Czaniec – – –

Kuźnia – – –

MRKS – – –

Fot. Unia Kosztowy

Komentarze