Będzie się działo

To już 5. Gala Śląskiej Siatkówki. W Będzinie poznamy największe osobowości.


Największe osobowości śląskiej siatkówki poznamy w czwartek w Będzin Arenie na specjalnej gali organizowanej przez Śląski Związek Piłki Siatkowej. Zapowiada się duże wydarzenie, któremu towarzyszyć będzie odpowiednia oprawa artystyczna.

ŚZPS już po raz piąty ogłosił plebiscyt na największe osobowości siatkówki województwa śląskiego. O tym, kto znajdzie się w tym zaszczytnym gronie decydowali swoimi głosami trenerzy, zawodniczki, zawodnicy, działacze, sponsorzy, a także sympatycy tej niezwykle popularnej w naszym kraju dyscypliny sportu.
Impreza w Będzin Arenie rozpocznie się o godz. 15:00. Na początek zaplanowana została Gala Siatkówki Młodzieżowej, w której, oprócz nominowanych zawodników i zawodniczek, wezmą udział ich rodziny i znajomi.

Clou programu, czyli Gala Siatkówki Seniorskiej rozpocznie się o 2000. W gronie zaproszonych gości będzie Sebastian Świderski, prezes PZPS, a także wiceprezes i sekretarz generalny Jacek Sęk. Z kolei PLS reprezentować będzie członek zarządu Wiesław Kozieł.

– Zapowiada się bardzo atrakcyjna impreza, na której może się pojawić każdy sympatyk siatkówki. Są jeszcze bilety do kupienia w cenie 100 złotych. Po ogłoszeniu wyników plebiscytu publiczności zaprezentuje się gwiazda wieczoru, będzie także część taneczna. Imprezę poprowadzi znany sędzia z Częstochowy Rafał Pośpiech – wylicza Marcin Weiner, prezes ŚZPS i członek zarządu PZPS.

Plebiscytowe nominacje  można przeczytać pod tym adresem: https://szps.pl/blog/2022/12/13/5-plebiscyt-osobowosc-swiata-siatkowki-slasku/.

(jem)


Fot. mksbedzin.pl