Filip Starzyński nowym zawodnikiem Ruchu!

Gdy wydawało się, że nic z tego nie wyjdzie, to jednak Ruch Chorzów zaskoczył wszystkich. Filip Starzyński został nowym zawodnikiem „Niebieskich”.


Filip Starzyński wraca na stare śmieci

W ostatnich tygodniach wiele mówiło o potencjalnym podpisaniu kontraktu przez byłego pomocnika Zagłębia Lubin. Filip Starzyński, zgodnie z medialnym przekazem, miał być blisko ekipy z Chorzowa. Sęk w tym, że kontrakt nie był podpisany. Wydawało się więc, że strony nie dojdą już po porozumienia. Nic bardziej mylnego. Pomocnik ostatecznie został zaprezentowany jako zawodnik Ruchu.

Bardzo się cieszę, że wracam do Ruchu, w którym się piłkarsko wychowałem i gdzie wypłynąłem na szerokie wody. Mam duży sentyment do tego miejsca i tego Klubu. Chciałbym dać drużynie jak najwięcej, dlatego skupiam się już na boisku i czekam niecierpliwie na start sezonu – powiedział Starzyński, który w barwach Ruchu Chorzów rozegrał 120 meczów i strzelił 24 bramki. Z klubem podpisał umowę do końca czerwca 2025 roku.


Czytaj więcej o Ruchu


To już kolejny zawodnik, który trafił na Cichą po doświadczeniach z ekstraklasą. takich w ostatnich tygodniach było więcej. Dla przykładu są nimi Wiktor Długosz, Juliusz Letniowski, Michał Buchalik czy Dominik Steczyk. Zdecydowanie jednak największe doświadczenie z nich wszystkich ma „Figo”. W dodatku można dopisać do jego konta cztery mecze w reprezentacji Polski. To może mieć przełożenie na wyniki Ruchu w obecnym sezonie ligowym.


Fot. Dawid Bentkowski/Ruch Chorzów


Pamiętajcie – jesteśmy dla Was w kioskach, marketach, na stacjach benzynowych, ale możecie też wykupić nas w formie elektronicznej. Szukajcie na www.ekiosk.pl i http://egazety.pl.