Fornalak: Podaliśmy tlen przeciwnikom

Dariusz FORNALAK, trener Ruchu Chorzów: – Niedosyt, niedosyt, jeszcze raz niedosyt… O zwycięstwie bądź porażce decydują detale, szczegóły. My w ostatniej sekundzie pierwszej połowy podaliśmy tlen przeciwnikom. Po stracie tej kontaktowej bramki straciliśmy pewność siebie. W drugiej połowie chcieliśmy już tylko przetrwać, a tak się nie da. Graliśmy z najlepszą drużyną w drugiej z jaką mierzyliśmy się do tej pory. Dlatego skoro wyszarpaliśmy ten punkt, to musimy go szanować.

Artur DERBIN, trener GKS-u Bełchatów: – Niewykorzystane szanse i zgubiona koncentracja w pierwszych 20 minutach zadecydowały o wyniku. Chciałbym się jednak skupić na końcówce pierwszej połowy i drugiej części meczu. Mam ogromny szacunek dla drużyny, bo haratali najpierw, by wyciągnąć wynik od stanu 0:2, a potem dążyli do zdobycia zwycięskiej bramki.