GKS 1962 Jastrzębie. Pamiętają o szpitalach

Pracownicy i działacze pierwszoligowego GKS-u 1962 Jastrzębie konsekwentnie kontynuują akcję „#WykopmyWirusa”, której celem nadrzędnym jest pomoc szpitalom walczącym z pandemią.

W ramach tej akcji GKS 1962 nawiązał współpracę z firmą „Autoland”, której siedziba znajduje się w pobliskich Pawłowicach. Od 1990 roku firma ta zajmuje się produkcją kosmetyków samochodowych i płynów eksploatacyjnych, ale w dobie pandemii stworzyła wysokiej jakości płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni BIO-CLEAN.

Jest on dopuszczony do użytku w obszarach domowym oraz medycznym. Nadaje się idealnie do dezynfekcji wszelkich powierzchni, przedmiotów, urządzeń. Likwiduje wirusy, bakterie i grzyby, a ponadto, dzięki zawartości gliceryny, jest łagodny dla skóry. I właśnie ten płyn, w ilości niemal tysiąca litrów, przedstawiciele klubu, oczywiście wspólnie z przedstawicielami firmy Autoland, dostarczyli szpitalom.


Czytaj jeszcze: Wsparcie czterech szpitali


Tym razem pomoc popłynęła do dwóch szpitali zakaźnych – Szpitala Śląskiego w Cieszynie oraz Szpitala Rejonowego im. dr Józefa Rostka w Raciborzu, których sytuacja jest w tej chwili najtrudniejsza.

Tym razem GKS 1962 Jastrzębie reprezentowali: ukraiński pomocnik, jeden z najlepszych zawodników w zespole trenera Jarosława Skrobacza – Farid Ali, kierownik drużyny Kamil Błachut, masażystka Natalia Legierska, Ewelina Auguścik oraz członkowie działu marketingu. Firmę „Autoland” reprezentowali Damian Halej i Dariusz Sochański.

Komentarze