GKS Jastrzębie. Zajączkowski szuka klubu

Znalazło się na niej trzech piłkarzy – Dawid Weis, Bartosz Semeniuk i Damian Zajączkowski. Z tego tercetu najszybciej nowego pracodawcę może znaleźć „Semen”. Wychowankiem Rymera Niedobczyce zainteresowany jest drugoligowy ROW 1964 Rybnik, inną opcją może być beniaminek tej klasy rozgrywkowej, Skra Częstochowa.

Na etapie poszukiwania nowego klubu jest Damian Zajączkowski. – Moja obecność na liście transferowej nie jest dla mnie niespodzianką i zaskoczeniem – zapewnia popularny „Zając”.

– Po Świętach, a przed Nowym Rokiem spotkałem się z prezesem Dariuszem Stanaszkiem i trenerem Jarosławem Skrobaczem, którzy uczciwie przedstawili moją sytuację w drużynie. Zgadzam się z nimi, że powinienem znaleźć zespół w niższej lidze, gdzie będą mógł regularnie grać.

Idealnym rozwiązaniem byłby klub z II ligi, ale nie „brzydziłbym się” gry w III lidze. W poniedziałek koledzy zaczynają przygotowania do rundy wiosennej, ja w zajęciach nie będę uczestniczył. Będę indywidualnie ćwiczył na siłowni i czekał na ewentualną ofertę z jakiegoś klubu.

 

Komentarze