Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice? Transmisja (05.08.2023)

Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice? Dobrze trafiłeś! Mamy dla ciebie niezbędne informacje o Górnik – Piast transmisja.


Derby Górnego Śląska. Gdzie oglądać?

Początek nowego sezonu ligowego nie jet udany dla Górnika Zabrze. Drużyna prowadzona przez Jana Urbana w pierwszych dwóch meczach doznała dwóch porażek. W dodatku w meczach z Radomiakiem (0:2) i z Wartą Poznań (0:2) 14-krotni mistrzowie Polski nie zdobyli ani jednej bramki.

Piast to drużyna, która ostatnio w zremisowała bezbramkowo ze Stalą Mielec. Wcześniej drużyna na z Gliwic także nie wygrała; poniosła porażkę z Lechem Poznań (1:2). Mimo tych wyników zespół pod wodzą Aleksandara Vukovicia zaprezentował się w obu meczach na dobrym poziomie. Jednak ich zdolność do wykorzystywania swoich okazji bramkowych okazała się niewystarczająca, aby lepiej punktować.

Ostatnie starcie obu drużyn miało miejsce w marcu i zakończyło się skromnym zwycięstwem Piasta, po bramce Grzegorza Tomasiewicza, który dał im zwycięstwo 1:0. W ostatnich siedmiu meczach pomiędzy tymi zespołami w różnych rozgrywkach Piast czterokrotnie odniósł zwycięstwo, raz wygrał Górnik, a dwa razy kluby te zremisowały ze sobą.

Derby Górnego Śląska budzą zawsze sporo emocji, w związku z tym Górnik – Piast transmisja jest niezwykle wyczekiwana przez kibiców.

Górnik Zabrze – Piast Gliwice, transmisja na żywo w TV

Mamy oczywiście możliwość oglądania wszystkich meczów ligowych poprzez tradycyjną metodę telewizji satelitarnej. Wszystkie mecze Ekstraklasy są dostępne w kanałach sportowych Canal+, w związku z czym kanały telewizyjne pokażą oczywiście mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice w tv na żywo.

Spotkanie 3. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Piastem Gliwice będzie transmitowane na antenie CANAL+ Sport oraz CANAL+ Sport 3.

Górnik Zabrze – Piast Gliwice, transmisja online

Derby Górnego Śląska będą miały sporą widownię nie tylko na stadionie, ale i przed ekranami.

Kibice tych klubów mogą oczywiście oglądać ten mecz na żywo również na urządzeniach mobilnych. Górnik – Piast transmisja jest dostępna za pośrednictwem stream online w internecie na: Ekstraklasa TV, CANAL+ online, myCanal, Player.pl, Polsat Box Go.

Górnik – Piast transmisja. Podsumowanie

Mecz Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Piast Gliwice odbędzie się w sobotę, 3 sierpnia o godzinie 17:30 na Stadionie im. Ernesta Pohla z Zabrzu.

MECZGórnik Zabrze – Piast Gliwice
DataSobota, 3 sierpnia 2023
Godzina 17:30
Transmisja TVCanal+ Sport, Canal+ Sport 3
Transmisja onlineEkstraklasa TV, CANAL+ online, myCanal, Player.pl, Polsat Box Go
Górnik – Piast transmisja

📆 Kiedy odbędzie się mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice?

Spotkanie Górnik Zabrze – Piast Gliwice odbędzie się w sobotę, 3 sierpnia o godzinie 17:30.

🟨 Kto będzie sędziował mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice.

Spotkanie Górnik Zabrze – Piast Gliwice będzie sędziował Piotr Lasyk.