Kacper Bieszczad w Rakowie Częstochowa!

Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku dni. 20-letni Kacper Bieszczad został zawodnikiem Rakowa Częstochowa. Umowa o wypożyczeniu z Zagłębia Lubin obowiązuje do końca przyszłego sezonu.


Młody bramkarz, mający na koncie 27 występów w ekstraklasie już jakiś czas temu przymierzany był do Rakowa. Najpewniej będzie rezerwowym, w miejsce Kacpra Trelowskiego, który może trafić na zasadzie wypożyczenia do Stali Mielec.

To być może nie jedyne zmiany w bramce mistrzów Polski. Coraz głośniej mówi się, że Vladan Kovacević zostanie sprzedany, ale po zakończeniu eliminacji do Ligi Mistrzów. Na jego miejsce może trafić bardziej doświadczony golkiper niż Kacper Bieszczad. To niebawem wyjaśni się ostatecznie.

Bieszczad wydaje się bardzo zadowolony z dołączenia do Rakowa. Po podpisaniu umowy jasno podkreślił, że bycie w Rakowie to dla niego wyróżnienie. Jednocześnie traktuje to jako wyzwanie, ale – co powiedział – lubi je.


Czytaj także:

Sensacyjny ruch? Kacper Bieszczad trafi do Rakowa?


Robert Graf, dyrektor sportowy Rakowa podzielił się swoim zadowoleniem za pośrednictwom strony klubowej: – Widzimy w Kacprze potencjał do rozwoju i chcemy stworzyć mu odpowiednie warunki, by z czasem jeszcze podniósł swoje umiejętności. Mimo wciąż młodego wieku, ma spore doświadczenie z gry w Ekstraklasie i I lidze oraz ze zgrupowań reprezentacyjnych. Wierzymy, że jego obecność wzmocni rywalizację między słupkami Rakowa.


Na zdjęciu: Kacper Bieszczad już w barwach Rakowa Częstochowa.

Fot. rakow.com


Pamiętajcie – jesteśmy dla Was w kioskach, marketach, na stacjach benzynowych, ale możecie też wykupić nas w formie elektronicznej. Szukajcie na www.ekiosk.pl i http://egazety.pl.