Klasa A walczyła o punkty. Zobacz wyniki i tabele!
Rozgrywki na szczeblu A klasy pomału nabierają tempa. Nadrabiane są też zaległości . Sprawdź wyniki swojej drużyny w ostatniej kolejce!
Klasa A
BIELSKO-BIAŁA
Sokół Buczkowice – Orzeł Kozy 3:1, Wilamowice – Centrum Ligota 3:1, Bystra – Zapora Wapienica 4:4, Międzyrzecze – Wilkowice 1:6, Soła Kobiernice – Rotuz Bronów 2:2, Żar Międzybrodzie Bialskie – Sokół Hecznarowice 2:0.
1. Wilkowice 15 43 56:7
2. Wilamowice 15 34 52:17
3. Bronów 15 33 35:17
4. Wapienica 15 28 36:22
5. Bystra 15 28 36:22
6. Kobiernice 15 16 18:32
7. Hecznarowice 15 14 21:25
8. Międzyrzecze 15 14 22:39
9. Ligota 15 13 22:29
10. Międzybrodzie B. 15 12 19:49
11. Buczkowice 15 11 16:54
12. Kozy 15 10 18:38
BYTOM
Tempo Stolarzowice – Gwarek II Tarnowskie Góry 1:4, Przyszłość Nowe Chechło – Sokół Zbrosławice 4:1, Rozbark Bytom – Unia Świerklaniec 3:2, Nitron Krupski Młyn – Iskra Połomia 4:0, Orzeł Nakło Śl. – Orkan Dąbrówka Wlk. 0:2, Piast Ożarowice – Żyglin 1:2, Orzeł Bobrowniki – Rodło Górniki 4:3, Iskra Lasowice pauzowała.
1. Żyglin 17 42 55:17
2. Gwarek II 16 38 58:15
3. Nakło Śl. 17 36 63:27
4. N. Chechło 16 32 41:16
5. Rozbark 17 32 48:34
6. Ożarowice 16 29 48:24
7. Krupski Młyn 17 29 51:36
8. Górniki 16 20 29:38
9. Dąbrówka Wlk. 17 20 31:42
10. Połomia 17 17 25:48
11. Stolarzowice 17 15 29:43
12. Lasowice 16 14 25:56
13. Świerklaniec 17 12 28:58
14. Zbrosławice 17 12 23:58
15. Bobrowniki 17 11 19:61
CZĘSTOCHOWA
GRUPA I: Sokół Wręczyca Wlk. – Biała Gwiazda Krasice 1:3, Grom Miedźno – Orlik Blachownia 3:1, Victoria Częstochowa – Płomień Kuźnica Marianowa 3:1, Sparta Nowa Wieś – Liswarta Popów 0:3, Błękitni Libidza – Kmicic Kruszyna 4:0, Ajaks Częstochowa – Oksza Łobodno 0:2, Naprzód Ostrowy – Płomień Czarny Las 1:2.
1. Victoria 16 45 80:13
2. Łobodno 17 35 50:17
3. Ajaks 17 32 34:32
4. Kuźnica Mar. 17 31 52:31
5. Popów 17 29 45:33
6. Miedźno 16 24 27:32
7. Ostrowy 17 23 34:44
8. Kruszyna 17 23 27:38
9. Krasice 17 21 40:56
10. Czarny Las 17 17 33:40
11. Wręczyca Wlk. 17 15 29:45
12. Libidza 17 15 27:43
13. Blachownia 17 13 23:37
14. Nowa Wieś 17 12 21:61
GRUPA II: Złoty Potok – Unia Masłońskie 1:3, Jura Niegowa – Lot Konopiska 2:2, Kamienica Polska – Pilica Koniecpol 3:2, Olimpia Huta Stara – Sokół Olsztyn 2:2, Czarni Starcza – Koziegłowy 2:0, Start Soborzyce – Orkan Rzerzęczyce 2:1, Mrzygłód pauzował.
1. Niegowa 16 40 57:28
2. Kam. Polska 16 39 53:21
3. Konopiska 15 38 51:21
4. Starcza 16 31 57:23
5. Huta Stara 15 28 35:20
6. Soborzyce 16 23 33:36
7. Koziegłowy 16 23 32:23
8. Koniecpol 14 21 25:24
9. Mrzygłód 15 19 29:37
10. Olsztyn 16 14 25:46
11. Masłońskie 16 10 28:66
12. Rzerzęczyce 16 7 23:63
13. Złoty Potok 15 3 17:57
KATOWICE
Wyzwolenie Chorzów – Strażak Mikołów 3:3, Hetman Katowice – Gwiazda Ruda Śl. 5:0, UKS Ruch Chorzów – Kolejarz Katowice 2:3, Siemianowiczanka II – Grunwald Ruda Śl. 0:4, Szopienice – Ruch II Chorzów 5:4, Jastrząb Bielszowice – Józefka Chorzów 2:3, Stadion Śląski Chorzów pauzował.
1. Grunwald 15 39 74:16
2. Józefka 15 36 47:18
3. Szopienice 14 31 42:31
4. Jastrząb 14 27 21:15
5. Ruch II 15 25 61:28
6. Hetman 15 25 30:37
7. Gwiazda 15 20 32:34
8. Wyzwolenie 15 19 25:33
9. Stadion Śl. 14 15 25:37
10. Kolejarz 15 10 26:51
11. Strażak 15 10 19:47
12. UKS Ruch 15 10 19:50
13. Siemianow. II 15 9 19:43
LUBLINIEC
Orzeł Babienica-Psary – Unia Lisowice 11:0, Ruch Kochanowice – Mechanik Kochcice 2:1, Sieraków Śl. – Huragan Jezioro 6:2, Gwoździany – Warta Kamieńskie Młyny 0:4, Płomień Przystajń – Pokój Sadów 2:1, Sparta Tworóg – Orzeł Pawonków 1:3, Liswarta Lisów – Victoria Strzebiń 4:4.
1. Kamieńskie Mł. 17 48 98:9
2. Babienica 16 48 92:12
3. Sieraków Śl. 16 35 48:16
4. Kochcice 16 29 44:27
5. Lisów 16 26 53:34
6. Przystajń 16 24 42:39
7. Jezioro 16 24 49:49
8. Kochanowice 16 22 45:42
9. Gwoździany 16 20 43:40
10. Sadów 16 16 29:67
11. Pawonków 17 14 27:78
12. Strzebiń 16 11 31:70
13. Tworóg 16 6 20:67
14. Lisowice 16 6 31:102
RACIBÓRZ
Naprzód Czyżowice – Przyszłość Rogów 5:1, Studzienna – Buk Rudy Wlk. 1:0, Kornowac – Kuźnia Raciborska 6:0, Płomień Kobyla – Czarni Nowa Wieś 1:1, Pawłów – Odra Nieboczowy 3:0, Naprzód Syrynia – Zgoda Zawada Książęca 8:0, Brzezie – Start Pietrowice Wlk. 0:2, Chałupki – Raszczyce 2:4.
1. Raszczyce 19 52 81:17
2. Czyżowice 19 48 82:21
3. Nowa Wieś 19 41 57:28
4. Kobyla 19 36 44:33
5. Rogów 19 30 50:37
6. Pietrowice Wlk. 19 30 32:34
7. Nieboczowy 19 28 51:41
8. Rudy Wlk. 19 26 34:48
9. Syrynia 19 23 45:50
10. Studzienna 19 23 33:38
11. Zawada Ks. 19 22 28:52
12. Kornowac 19 19 35:37
13. Brzezie 19 19 27:36
14. Pawłów 19 16 42:51
15. Kuźnia Rac. 19 13 39:71
16. Chałupki 19 4 18:104
RYBNIK
Jedność Grabownia – Start Mszana 2:1, Zuch Orzepowice – Borowik Szczejkowice 2:1, Płomień Ochojec – Baranowice 3:0, Orzeł Jankowice – Jedność Jejkowice 0:3, Żory – Decor II Bełk 0:3, Wicher Wilchwy – Górnik Radlin 1:3, Polonia Niewiadom – Kleszczów 0:4, Naprzód Rydułtowy – Górnik Boguszowice 5:1.
1. Jejkowice 20 48 74:22
2. Rydułtowy 19 43 50:18
3. Decor II 20 37 50:39
4. Mszana 20 36 47:23
5. Radlin 20 36 44:25
6. Ochojec 20 35 57:30
7. Żory 20 35 42:38
8. Jankowice 20 31 57:56
9. Baranowice 20 31 35:34
10. Boguszowice 20 30 62:55
11. Orzepowice 20 24 47:63
12. Niewiadom 20 23 54:55
13. Grabownia 19 21 38:62
14. Kleszczów 20 10 22:56
15. Szczejkowice 20 10 24:82
16. Wilchwy 20 6 21:66
SKOCZÓW
GRUPA I: Nierodzim – Błękitni Pierściec 3:3, Piast Cieszyn – Iskra Iskrzyczyn 6:0, Victoria Hażlach – Kończyce M. 0:2, Kaczyce – Promyk Golasowice 0:3 (wo).
1. Cieszyn 16 44 116:13
2. Hażlach 16 35 37:22
3. Kończyce M. 16 29 43:32
4. Pogwizdów 16 26 50:40
5. Pierściec 16 26 36:38
6. Nierodzim 16 20 26:32
7. Iskrzyczyn 16 16 46:42
8. Kaczyce 16 7 26:73
9. Golasowice 16 3 9:97
GRUPA II: Beskid Brenna – Beskid II Skoczów 3:3, Błyskawica Kończyce Wlk. – Ochaby 10:0, Zryw Bąków – Orzeł Zabłocie 1:4, Rudnik – Strażak Pielgrzymowice 3:2, Strażak Dębowiec pauzował.
1. Kończyce Wlk. 16 41 55:21
2. Brenna 16 33 51:21
3. Dębowiec 16 27 41:31
4. Beskid II 16 25 31:26
5. Zabłocie 16 24 44:34
6. Rudnik 16 20 26:41
7. Pielgrzymowice 16 15 33:44
8. Bąków 16 11 25:50
9. Ochaby 16 8 17:55
SOSNOWIEC
Zagłębie Dąbrowa G. – Niwka 2:2, Łazy – Łagisza 2:2, Iskra Psary – Gmina Psary 0:3, Czeladź – Przemsza Okradzionów 3:2, Czarni Sosnowiec – Preczów 1:2, Jedność Strzyżowice – Zagłębiak Tucznawa 1:3, Górnik Sosnowiec – Poręba 5:2, Promień Strzemieszyce M. – Skalniak Kroczyce 1:4.
1. Czeladź 19 55 105:22
2. Czarni 19 45 62:20
3. Gmina 19 40 54:27
4. Łazy 19 40 56:36
5. Łagisza 19 37 51:26
6. Górnik 19 34 46:31
7. Kroczyce 19 29 40:37
8. Iskra 19 27 36:52
9. Tucznawa 19 25 38:42
10. Zagłębie 19 23 31:48
11. Poręba 19 22 38:57
12. Niwka 19 21 24:47
13. Okradzionów 19 19 54:50
14. Strzyżowice 19 13 24:48
15. Preczów 19 9 30:68
16. Strzemieszyce M. 19 1 17:95
TYCHY
Czapla Kryry – Stal Chełm Śl. 1:3, Polonia Międzyrzeczem- Studzionka 0:3, Frydek – Siódemka Tychy 4:2, Woszczyce – Unia Bieruń Stary 4:0, JUW-e Jaroszowice – Gardawice 2:1, Brzeźce – Krupiński Suszec 0:4, Jankowice – Leśnik Kobiór 2:5.
1. Jaroszowice 17 42 60:24
2. Studzionka 17 40 45:15
3. Kobiór 17 39 50:27
4. Woszczyce 17 28 50:30
5. Frydek 17 26 35:34
6. Suszec 17 24 33:36
7. Międzyrzecze 17 21 30:34
8. Jankowice 17 21 36:43
9. Bieruń St. 16 21 27:35
10. Brzeźce 17 20 21:33
11. Chełm Śl. 17 18 33:40
12. Gardawice 17 15 23:33
13. Siódemka 16 14 23:43
14. Kryry 17 13 28:47
15. Iskra II 16 12 31:51
ZABRZE
Sokół Łany Wlk. – Gwarek Zabrze 0:5, Naprzód Żernica – Zryw Radonia 2:0, Grzybowice – Carbo Gliwice 3:3, Zamkowiec Toszek – Młodość Rudno 0:3, Orzeł Stanica – Zaborze 2:4, Olimpia Pławniowice – Walka Zabrze 0:0, Ruch Kozłów – Start Sierakowice 3:4, Tempo Paniówki – Wilki Wilcza 9:2, Quo Vadis Makoszowy pauzowało.
1. Sierakowice 21 51 61:15
2. Zaborze 20 45 54:20
3. Walka 20 44 43:28
4. Paniówki 20 42 74:32
5. Gwarek 20 39 66:22
6. Toszek 21 39 49:33
7. Rudno 21 34 69:39
8. Żernica 21 32 46:53
9. Kozłów 21 29 52:50
10. Łany Wlk. 20 28 43:35
11. Radonia 21 24 29:59
12. Carbo 21 22 41:54
13. Pławniowice 21 22 38:60
14. Grzybowice 21 19 34:46
15. Wilcza 20 12 28:69
16. Stanica 21 10 38:86
17. Quo Vadis 20 10 22:86
ŻYWIEC
GKS II Radziechowy-Wieprz – Babia Góra Koszarawa 1:2, Soła Żywiec – Słotwina 1:2, Koszarawa II Żywiec – Juszczyna 1:3, Beskid Gilowice – Skrzyczne Lipowa 5:2, Jeleśnia – Magura Bystra 2:3, Jezioro Żywieckie Zarzecze – Magórka Czernichów 3:6, Sopotnia – Leśna 2:5.
1. Leśna 16 45 67:17
2. Koszarawa 16 32 42:23
3. Gilowice 16 32 44:29
4. Bystra 16 26 45:48
5. Jeleśnia 16 26 31:33
6. Koszarawa II 16 25 34:26
7. Soła 16 22 33:31
8. Juszczyna 16 21 30:29
9. Lipowa 16 21 40:41
10. Słotwina 16 18 36:47
11. Radziechowy II 16 14 28:42
12. Czernichów 16 13 33:60
13. Zarzecze 16 13 34:52
14. Sopotnia 16 12 33:52
Na zdjęciu: Emocji w meczu Sokół Buczkowice – Orzeł Kozy (3:1) nie brakowało.
Fot. facebook.com/orzelkozy