Zobacz
Do góry

MKP Odra Centrum Wodzisław. Obrońca z Jastrzębia

Informowaliśmy już wcześniej, że do IV-ligowej Odry Centrum Wodzisław Śląski dołączyli dwaj byli piłkarze Rymera Rybnik – Roland Kachel i Dariusz Odon.

W ostatnich meczach kontrolnych drużyny z Bogumińskiej żaden z nich nie występował, bo Kachel przebywał na wakacjach (wrócił do treningów w czwartek), zaś Odon zmaga się z kontuzją, której doznał w sparingu z ROW-em 1964 Rybnik.

To jednak nie koniec letnich zakupów Odry. Do zespołu trenera Roberta Tkocza dołączył 22-letni obrońca, Bartłomiej Lorenc. Wychowanek Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie w sezonie 2016/2017 rozegrał 15 meczów w III lidze w barwach Pniówka Pawłowice. Potem grał w Beskidzie Skoczów, a w poprzednim sezonie reprezentował barwy IV-ligowej Unii Racibórz, która została zdegradowana do klasy okręgowej. Do Odry Lorenc został wypożyczony z GKS-u Jastrzębie.

Koniec żartów

Na ostatniej prostej jest wypożyczenie z Tempa Paniówki niespełna 20-letniego (urodzonego 1 grudnia 1999 roku) pomocnika, Adama Witoszka. W przeszłości ten zawodnik grał w zespołach juniorów Górnika Zabrze i Piasta Gliwice, zaś w poprzednim sezonie zakładał koszulkę czeskiego zespołu FK Fotbal Trziniec B.

Propozycję gry w Odrze otrzymał 18-letni stoper GKS-u Jastrzębie Przemysław Patuszak, lecz nie skorzystał z oferty.

Murapol, najlepsze miejsca na świecie I Kampania z Ambasadorem Andrzejem Bargielem

 

ZACHĘCAMY DO NABYWANIA ELEKTRONICZNYCH WYDAŃ CYFROWYCH

e-wydania „SPORTU” znajdziesz TUTAJ

Komentarze