Odra bezradna w meczu ze Stomilem

Był to dwunasty z rzędu mecz Odry bez zwycięstwa. Walczący o utrzymanie Stomil na prowadzenie wyszedł już po czterech minutach, dorzucił drugiego gola „do szatni”, a kolejne bramki padły w pierwszym kwadransie drugiej połowy. Pierwsze trafienie dla naszego zespołu zapisał na swoim koncie Szymon Skrzypczak. Potem olsztynianom zagrozili zmiennicy. Poprzeczkę ich bramki „ostemplował” Rafał Niziołek, a w 88. minucie rozmiary porażki zmniejszył Słowak Tomas Mikinicz.

Odra Opole – Stomil Olsztyn 2:4 (0:2)

0:1 – Piotr Głowacki, 4 min, 0:2 – Siemaszko, 44 min, 0:3 – Siemaszko, 48 min, 0:4 – Piotr Głowacki, 60 min (wolny), 1:4 – Skrzypczak, 64 min (głową), 2:4 – Mikinicz, 88 min.

ODRA: Weinzettel – Trznadel, Kowalski, Bodzioch, Brusiło – Peroński, Wepa (46. Niziołek) – Wodecki (68. Maćczak), Bonecki, Marzec (58. Mikinicz) – Skrzypczak. Trener Piotr PLEWNIA.
STOMIL: Leszczyński – Kubań, Baranowski, Sołowiej, Szywacz – Tanczyk (68. Zając), Paweł Głowacki, W. Biedrzycki, Lech (55. Ramirez), Piotr Głowacki – Siemaszko (82. Karankiewicz). Trener Kamil KIEREŚ.
Sędziował Sebastian Jarzębak (Bytom). Widzów 900.
Żółte kartki: Wepa, Peroński, Trznadel.