Papanikolaou zmieni klub? W grze kierunek na Hiszpanię

Giannis Papanikolaou może zmienić pracodawcę. Zdaniem mediów jest nim zainteresowany Real Zaragoza, drużyna z zaplecza LaLiga.


Papanikolaou wybierze Hiszpanię?

24-letni pomocnik mistrza Polski ma za sobą udany sezon. Po raz kolejny potwierdził swoją jakość i użyteczność w zespole z Częstochowy. Raków na pewno liczy na to, że współpracę z Grekiem uda się kontynuować. Nieoficjalnie wiadomo, że ten nie rozważa powrotu w rodzinne strony, choć jeszcze kilka miesięcy temu obserwowany był przez AEK Ateny.

Sytuacja jednak może ulec zmianie. Plotki donoszą, że pomocnikiem Rakowa zainteresowany jest hiszpański Real Zaragoza. Drużyna na co dzień występująca w LaLiga2 byłaby skłonna wyłożyć na reprezentanta Grecji dwa miliony euro. Nie jest to kwota wysoka. W dodatku raczej nie zainteresuje Rakowa. W końcu ci chcą sprzedawać swoich najlepszych graczy tylko w dwóch przypadkach. Pierwszy – wysoka kwota. Drugi – gracz nie jest im potrzebny.


Czytaj więcej o Rakowie


A tego absolutnie o Papanikolaou nie można powiedzieć. Grecki pomocnik jest kluczową postacią środka pola mistrza Polski. Grek poprzednie rozgrywki zakończył z 43 meczami na koncie. Zdobył w nich jednego gola. Mimo to był kluczowym zawodnikiem w rozgrywaniu akcji czy dyktowaniu tempa gry. W kolejnym sezonie, z eliminacjami do europejskich pucharów w tle, będzie potrzebny zespołowi. Raków więc nie sprzeda swojego gracza. A przynajmniej nie za kwotę oferowaną przez Real.


Fot. Tomasz Kudala/Pressfocus


Pamiętajcie – jesteśmy dla Was oczywiście w kioskach, marketach, na stacjach benzynowych. Możecie też wykupić nas w formie elektronicznej. Szukajcie nas oczywiście na www.ekiosk.pl i http://egazety.pl.