Przegrana Piasta Gliwice

Zwycięska bramka padła w 86 minucie. Daniel Łuczak dośrodkował w pole karne do Marcina Robaka, który był niepilnowany i głową pokonał Frantiska Placha.

Była to druga porażka Piasta w ostatnim czasie. Tydzień temu przegrali 0:2 z GKS-em Bełchatów.

Piast Gliwice – Śląsk Wrocław 0:1 (0-0)
0:1 – Robak, 86 min.

Piast (I połowa): Szmatuła – Pietrowski, Korun, Sedlar, Kirkeskov – Dziczek, Sokołowski – Mak, Badia, Valencia – Papadopulos.
(II połowa): Plach – Bogusz, Czerwiński, Obst, Kirkeskov (70. Pociecha) – Dziczek (70. Sedlar), Pietrowski (65. Sokołowski) – Gojko, Badia (60. Krakowczyk), Jagiełło – Kita.

Śląsk (I połowa): Wrąbel – Dankowski, Celeban, Golla, Cholewiak – Kosecki, Augusto, Pałaszewski, Radecki, Szczepan – Piech.
(II połowa): Słowik – Łuczak, Pawelec, Tarasovs, Cholewiak (60. Kucharczyk) – Samiec-Talar, Łabojko, Chrapek, Gąska, Pich – Robak.

Żółta kartka: Valencia.