Tak grała klasa A. Wyniki i tabele!

Rozgrywki na szczeblu A klasy pomału dobiegają końca. Nadrabiane są też zaległości. Sprawdź wyniki swojej drużyny w ostatniej kolejce!


BIELSKO-BIAŁA

19. kolejka: Bystra – Wilamowice 6:4, Międzyrzecze – Buczkowice 4:1, Kobiernice – Wapienica 2:0, Międzybrodzie B. – Kozy 0:4, Hecznarowice – Ligota 0:0, Bronów – Wilkowice 0:1; 20. kolejka: Bystra – Ligota 7:1, Kozy – Wilkowice 1:4, Wapienica – Bronów 1:0, Buczkowice – Hecznarowice 0:2, Wilamowice – Międzybrodzie B. 3:1, Międzyrzecze – Kobiernice 2:5.

  1. Wilkowice 20 58 74:13
  2. Bronów 20 42 48:21
  3. Bystra 20 38 59:35
  4. Wilamowice 20 37 63:31
  5. Wapienica 20 35 46:34
  6. Kobiernice 20 28 33:41
  7. Hecznarowice 20 24 29:28
  8. Międzyrzecze 20 20 32:53
  9. Ligota 20 19 32:42
  10. Kozy 20 15 30:50
  11. Międzybrodzie B. 20 15 24:65
  12. Buczkowice 20 11 18:75

BYTOM

22. kolejka: Lasowice – Ożarowice 3:2, Stolarzowice – Krupski Młyn 2:1, Świerklaniec – Nowe Chechło 0:3 (wo), Bobrowniki – Zbrosławice 1:1, Górniki – Połomia 1:1, Żyglin – Dąbrówka Wlk. 5:0, Rozbark – Gwarek II Tarnowskie Góry 2:1, Nakło Śl. pauzowało; 23. kolejka: Stolarzowice – Ożarowice 1:2, Bobrowniki – Nakło Śl. 2:5, Górniki – Krupski Młyn 0:4, Żyglin – N. Chechło 3:0, Rozbark – Lasowice nie odbył się, Gwarek II – Zbrosławice 0:0, Dąbrówka Wlk. – Połomia 4:1.

  1. Żyglin 23 58 78:18
  2. Nakło Śl. 22 48 79:34
  3. Rozbark 22 45 61:41
  4. Gwarek II 22 43 65:23
  5. N. Chechło 22 42 53:25
  6. Krupski Młyn 23 39 63:41
  7. Ożarowice 23 38 59:36
  8. Dąbrówka Wlk. 23 29 39:51
  9. Górniki 22 24 36:50
  10. Zbrosławice 22 23 31:60
  11. Stolarzowice 23 21 37:58
  12. Lasowice 21 21 36:70
  13. Połomia 22 18 30:61
  14. Bobrowniki 22 18 26:73
  15. Świerklaniec 22 12 30:82

CZĘSTOCHOWA

GRUPA I

21. kolejka: Victoria Częstochowa – Popów 2:2, Kruszyna – Krasice 3:3, Nowa Wieś – Blachownia 4:3, Libidza – Łobodno 2:4, Kuźnica Marianowa – Czarny Las 3:0, Wręczyca Wlk. – Ostrowy 5:3, Miedźno – Ajaks Częstochowa 1:0; 22. kolejka: Popów – Miedźno 3:1, Ajaks – Wręczyca Wlk. dziś, 18.00, Ostrowy – Kuźnica Mar. 0:3, Czarny Las – Libidza 3:1, Łobodno – Nowa Wieś 4:0, Blachownia – Kruszyna 2:1, Krasice – Victoria 0:4.

  1. Victoria 22 61 105:18
  2. Łobodno 22 47 65:24
  3. Kuźnica Mar. 22 44 68:33
  4. Popów 22 40 62:41
  5. Ajaks 21 35 40:41
  6. Krasice 22 29 56:72
  7. Czarny Las 22 29 47:47
  8. Ostrowy 22 27 41:59
  9. Miedźno 22 27 33:47
  10. Kruszyna 22 24 37:61
  11. Wręczyca Wlk. 21 21 40:57
  12. Nowa Wieś 22 18 33:79
  13. Blachownia 22 17 30:51
  14. Libidza 22 16 35:62

GRUPA II

20. kolejka: Koniecpol – Masłońskie 3:0, Konopiska – Mrzygłód 3:0 (wo), Złoty Potok – Olsztyn 3:0, Niegowa – Koziegłowy 2:2, Kamienica Polska – Rzerzęczyce 2:1, Huta Stara – Starcza 5:0, Soborzyce pauzowały; 21. kolejka: Masłońskie – Huta Stara 2:1, Soborzyce – Kamienica Polska 1:2, Rzerzęczyce – Niegowa 0:1, Koziegłowy – Złoty Potok 1:3, Olsztyn – Konopiska 1:4, Mrzygłód – Koniecpol 0:3 (wo), Starcza pauzowała.

  1. Konopiska 20 53 72:23
  2. Kam. Polska 21 51 63:26
  3. Niegowa 21 51 69:30
  4. Huta Stara 21 38 56:31
  5. Starcza 20 38 62:31
  6. Koziegłowy 20 30 44:34
  7. Koniecpol 20 28 33:36
  8. Soborzyce 20 27 40:44
  9. Złoty Potok 20 15 31:64
  10. Olsztyn 20 14 26:61
  11. Masłońskie 21 14 31:77
  12. Rzerzęczyce 20 7 24:71
  13. Mrzygłód 20 19 29:52

* Mrzygłód wycofał się z rozgrywek

KATOWICE

Wyzwolenie Chorzów – Kolejarz Katowice 4:1, Gwiazda Ruda Śl. – Grunwald Ruda Śl. 1:1, Hetman Katowice – Ruch II Chorzów nie odbył się, UKS Ruch Chorzów – Józefka Chorzów 0:3, Siemianowiczanka II – Jastrząb Bielszowice nie odbył się, Stadion Śląski Chorzów – Szopienice 1:0, Strażak Mikołów pauzował.

  1. Józefka 21 51 75:21
  2. Grunwald 20 46 86:19
  3. Jastrząb 19 42 43:23
  4. Ruch II 20 40 80:33
  5. Szopienice 20 36 50:47
  6. Hetman 19 34 37:41
  7. Wyzwolenie 20 29 40:41
  8. Gwiazda 21 27 46:46
  9. Stadion Śl. 20 21 35:54
  10. Strażak 20 14 26:69
  11. Kolejarz 21 13 32:73
  12. UKS Ruch 20 13 26:66
  13. Siemianow. II 19 9 22:65

LUBLINIEC

21. kolejka: Lisowice – Gwoździany 2:1, Przystajń – Sieraków Śl. 0:3, Tworóg – Kochanowice 2:4, Lisów – Babienica-Psary 0:3, Strzebiń – Kochcice 1:2, Pawonków – Jezioro 6:1, Sadów – Kamieńskie Młyny 0:7; 22. kolejka: Kamieńskie Młyny – Kochcice 6:1, Lisowice – Jezioro 0:7, Przystajń – Tworóg nie odbył się, Babienica-Psary – Sadów 5:0, Kochanowice – Pawonków 3:1, Sieraków Śl. – Strzebiń 7:1, Gwoździany – Lisów 1:0.

  1. Babienica 21 63 110:13
  2. Kam. Młyny 22 60 123:13
  3. Sieraków Śl. 21 47 70:25
  4. Kochcice 21 38 53:41
  5. Kochanowice 22 34 58:52
  6. Lisów 21 33 62:40
  7. Jezioro 21 30 60:61
  8. Przystajń 20 28 47:50
  9. Gwoździany 22 27 50:51
  10. Pawonków 22 20 41:90
  11. Strzebiń 21 16 42:81
  12. Sadów 21 16 31:92
  13. Lisowice 21 10 37:117
  14. Tworóg 20 9 24:82

RACIBÓRZ

24. kolejka: Kuźnia Rac. – Rogów 0:4, Rudy Wlk. – Nowa Wieś 1:5, Czyżowice – Nieboczowy 6:0, Studzienna – Zawada Ks. 1:0, Kornowac – Pietrowice Wlk. 3:1, Kobyla – Raszczyce 2:2, Pawłów – Chałupki 1:4, Syrynia – Brzezie 1:0; 25. kolejka: Rogów – Syrynia 1:1, Brzezie – Pawłów 1:5, Chałupki – Płomień Kobyla 4:0, Raszczyce – Kornowac 3:1, Pietrowice Wlk. – Studzienna 1:1, Zawada Ks. – Czyżowice 3:6, Nieboczowy – Rudy Wlk. 3:2, Nowa Wieś – Kuźnia Rac. 15:0.

  1. Raszczyce 25 65 105:28
  2. Czyżowice 25 64 115:26
  3. Nowa Wieś 25 54 86:33
  4. Rogów 25 42 71:43
  5. Kobyla 25 38 46:45
  6. Syrynia 25 36 56:55
  7. Nieboczowy 25 35 62:55
  8. Pietrowice Wlk. 25 34 38:48
  9. Studzienna 25 34 41:45
  10. Rudy Wlk. 25 30 44:66
  11. Zawada Ks. 25 30 39:65
  12. Kornowac 25 28 49:52
  13. Pawłów 25 26 58:68
  14. Brzezie 25 19 35:60
  15. Chałupki 25 16 36:121
  16. Kuźnia Rac. 25 14 41:112

RYBNIK

24. kolejka: Szczejkowice – Radlin 0:5, Mszana- Decor II Bełk 3:0, Wilchwy – Kleszczów 6:0, Grabownia – Jejkowice 0:4, Orzepowice – Boguszowice 5:3, Żory – Baranowice 3:0, Niewiadom – Ochojec 1:5, Jankowice – Rydułtowy 2:1; 25. kolejka: Kleszczów – Mszana 1:1, Decor II – Szczejkowice 1:1, Radlin – Jankowice 2:1, Rydułtowy – Niewiadom 0:0, Ochojec – Żory 3:1, Baranowice – Orzepowice 2:2, Boguszowice – Grabownia 2:5, Jejkowice – Wilchwy 3:1.

  1. Jejkowice 25 63 93:23
  2. Rydułtowy 25 53 64:26
  3. Mszana 25 49 64:28
  4. Ochojec 25 47 75:37
  5. Radlin 25 45 53:29
  6. Decor II 25 42 59:51
  7. Żory 25 41 48:47
  8. Jankowice 25 38 63:66
  9. Baranowice 25 35 42:45
  10. Boguszowice 25 31 68:72
  11. Orzepowice 25 31 58:76
  12. Niewiadom 25 27 61:67
  13. Grabownia 25 25 46:80
  14. Kleszczów 25 17 27:66
  15. Wilchwy 25 15 35:80
  16. Szczejkowice 25 14 30:93

SKOCZÓW

GRUPA I mistrzowska

13. kolejka: Pierściec – Zabłocie 4:0, Pogwizdów – Kończyce Wlk. 1:5, Brenna – Kończyce M. 7:2, Dębowiec – Hażlach 1:2, Beskid II Skoczów – Cieszyn 1:4; 14. kolejka: Dębowiec – Kończyce M. 1:3, Zabłocie – Cieszyn 1:9, Pierściec – Kończyce Wlk. 1:2, Brenna – Pogwizdów 2:2, Beskid II – Hażlach 1:6.

  1. Cieszyn 14 38 73:14
  2. Hażlach 14 29 31:19
  3. Kończyce Wlk. 14 28 37:30
  4. Kończyce M. 14 22 35:40
  5. Brenna 14 19 33:25
  6. Pierściec 14 18 28:48
  7. Pogwizdów 14 16 40:47
  8. Dębowiec 14 16 33:38
  9. Zabłocie 14 8 20:49
  10. Beskid II 14 7 20:42

GRUPA II spadkowa

10. kolejka: Ochaby – Golasowice 4:0, Rudnik – Kaczyce 3:0 (wo), Bąków – Nierodzim 2:6, Pielgrzymowice – Iskrzyczyn 1:5; 11. kolejka: Bąków – Iskrzyczyn 0:1, Ochaby – Nierodzim 4:3, Rudnik – Golasowice 5:2, Pielgrzymowice – Kaczyce 3:0 (wo).

  1. Iskrzyczyn 11 24 50:11
  2. Nierodzim 11 24 34:18
  3. Rudnik 11 20 29:25
  4. Ochaby 11 16 21:20
  5. Pielgrzymowice 11 14 27:26
  6. Bąków 11 14 22:25
  7. Golasowice 11 6 15:56
  8. Kaczyce 11 7 16:33

* Kaczyce wycofały się z rozgrywek

SOSNOWIEC

24. kolejka: Łagisza – Strzyżowice 2:0, Górnik Sosnowiec – Gmina Psary 3:4, Strzemieszyce M. – Czarni Sosnowiec 0:11, Kroczyce – Zagłębie Dąbrowa G. 4:1, Poręba – Czeladź 0:7, Tucznawa – Łazy 1:4, Iskra Psary – Okradzionów 3:3, Preczów – Niwka 0:2; 25. kolejka: Preczów – Łagisza 1:8, Niwka – Iskra 3:2, Okradzionów – Tucznawa 2:3, Łazy – Poręba 3:0, Czeladź – Kroczyce 8:0, Zagłębie – Strzemieszyce M. 8:0, Czarni – Górnik 7:3, Psary – Strzyżowice 5:1.

  1. Czeladź 25 73 153:26
  2. Łazy 25 58 79:39
  3. Psary 25 58 87:34
  4. Czarni 25 54 92:33
  5. Łagisza 25 50 78:32
  6. Górnik 25 41 65:56
  7. Zagłębie 25 34 52:57
  8. Niwka 25 34 36:51
  9. Kroczyce 25 33 46:70
  10. Okradzionów 25 32 70:59
  11. Iskra 25 29 47:75
  12. Tucznawa 25 29 47:72
  13. Poręba 25 25 40:85
  14. Strzyżowice 25 19 38:62
  15. Preczów 25 9 35:100
  16. Strzemieszyce M. 25 1 23:137

TYCHY

23. kolejka: Kryry – Bieruń St. 2:2, Siódemka Tychy – Iskra II Pszczyna 9:0, Studzionka – Gardawice 5:0, Chełm Śl. – Suszec 0:4, Międzyrzecze – Kobiór 0:5, Frydek – Jankowice 4:1, Woszczyce – Brzeźce przełożony na 23.06., Jaroszowice pauzowały; 24. kolejka: Woszczyce – Jaroszowice 2:5, Brzeźce – Frydek 1:4, Jankowice – Międzyrzecze 8:3, Kobiór – Chełm Śl. 2:0, Suszec – Studzionka 0:2, Gardawice – Siódemka 0:1, Iskra II – Bieruń Stary 3:4, Kryry pauzowały.

  1. Studzionka 24 61 74:19
  2. Jaroszowice 23 55 79:31
  3. Kobiór 23 55 68:31
  4. Frydek 24 42 58:42
  5. Suszec 23 33 48:49
  6. Jankowice 23 33 56:58
  7. Bieruń St. 23 32 39:47
  8. Woszczyce 23 29 59:49
  9. Siódemka 23 26 42:62
  10. Gardawice 23 24 34:45
  11. Chełm Śl. 24 24 45:56
  12. Międzyrzecze 24 24 40:61
  13. Brzeźce 22 21 27:48
  14. Kryry 23 20 40:63
  15. Iskra II 23 15 39:87

ZABRZE

26. kolejka: Quo Vadis Makoszowy – Żernica 1:6, Paniówki – Kozłów 1:0, Gwarek Zabrze – Pławniowice 5:0, Łany Wlk. – Stanica 6:1, Wilcza – Toszek 0:3, Sierakowice – Radonia 3:0, Walka Zabrze – Carbo Gliwice 4:4, Zaborze – Rudno 4:1, Grzybowice pauzowały; 27. kolejka: Łany Wlk. – Toszek 5:1, Quo Vadis – Kozłów 2:0, Żernica – Zaborze 0:4, Rudno – Walka 2:2, Carbo – Sierakowice 0:5, Grzybowice – Wilcza 3:2, Stanica – Gwarek 0:8, Pławniowice – Paniówki 4:2, Radonia pauzowała.

  1. Sierakowice 27 67 86:19
  2. Zaborze 27 64 79:24
  3. Paniówki 27 58 100:49
  4. Gwarek 27 55 98:30
  5. Toszek 27 50 62:42
  6. Walka 27 50 54:43
  7. Rudno 28 44 86:57
  8. Żernica 28 42 64:67
  9. Kozłów 27 41 70:61
  10. Łany Wlk. 28 37 62:53
  11. Radonia 27 33 39:76
  12. Grzybowice 27 25 40:66
  13. Pławniowice 27 25 44:83
  14. Wilcza 28 24 44:82
  15. Carbo 28 24 56:80
  16. Quo Vadis 27 16 29:110
  17. Stanica 27 11 43:114

ŻYWIEC

20. kolejka: GKS II Radziechowy-Wieprz – Słotwina 1:0, Juszczyna – Lipowa 2:2, Koszarawa – Bystra 3:2, Koszarawa II Żywiec – Czernichów 2:3, Soła Żywiec – Leśna 1:7, Gilowice – Sopotnia 3:0; 21. kolejka: Jeleśnia – Radziechowy II 2:0, Zarzecze – Gilowice 1:0, Sopotnia – Soła 1:2, Leśna – Koszarawa II 5:0, Bystra – Juszczyna 1:1, Lipowa – Słotwina 3:1, Czernichów – Koszarawa 3:2.

  1. Leśna 21 60 88:22
  2. Koszarawa 21 38 52:33
  3. Gilowice 21 38 57:39
  4. Bystra 21 36 61:56
  5. Lipowa 21 32 53:46
  6. Juszczyna 21 32 39:35
  7. Jeleśnia 20 30 40:45
  8. Koszarawa II 21 26 41:46
  9. Soła 21 25 37:52
  10. Czernichów 21 25 51:72
  11. Słotwina 21 21 47:61
  12. Sopotnia 21 19 43:63
  13. Zarzecze 20 19 39:60
  14. Radziechowy II 21 17 32:50

Fot. facebook.com/LKS-Orzeł-Psary-Babienica

Komentarze