Vladan Kovacević zostanie sprzedany do Niemiec? W grze spora kwota!

Vladan Kovacević może w najbliższym czasie opuścić zespół mistrza Polski. Raków miał otrzymać ofertę za swojego zawodnika.


Vladan Kovacević trafi do Bayeru Leverkusen?

O tym, że bramkarz ma zmienić pracodawcę słychać było od dłuższego czasu. Teraz te informacje nabierają jeszcze pełniejszych kształtów. Vladan Kovacević ma zmienić Raków na Bayer Leverkusen. O takiej możliwości słychać było już na początku maja, jednak brakowało konkretów. Jedyny, jaki można było usłyszeć to to, że mistrz Polski nie dostanie za niego tyle, ile by chciał.

Częstochowianie mogli na nim zarobić między osiem, a 10 mln. euro. Nie wiadomo, czy tak się stanie. Oferta z Niemiec, zdaniem Foot Mercato, ma wynosić siedem milionów. Negocjacje, których celem jest sprzedaż zawodnika nadal trwa. Być może Raków wynegocjuje więcej za swojego zawodnika, jednak nie ma co do tego pewności.


Czytaj więcej o Rakowie


Nawet 7 milionów to jednak spora kwota dla mistrza Polski. Teraz częstochowianie muszą po pierwsze zdecydować, czy chcą swojego zawodnika sprzedać już teraz, czy dopiero po eliminacjach do Ligi Mistrzów. Druga kwestia to poszukiwanie jego następcy. Częstochowianie wypożyczyli z klubu Kacpra Trelowskiego i Xaviera Dziekońskiego. Wypożyczyli owszem Kacpra Bieszczada z Zagłębia Lubin, jednak daleko mu do poziomu Kovacevicia. Stąd też mistrz Polski będzie poszukiwał nowego bramkarza poza Polską. Jedna z plotek wskazuje na Grecję.


Fot. Tomasz Kudala/Pressfocus


Pamiętajcie – jesteśmy dla Was w kioskach, marketach, na stacjach benzynowych, ale możecie też wykupić nas w formie elektronicznej. Szukajcie na www.ekiosk.pl i http://egazety.pl.