Górnik liczy na kibiców

Górnik liczy na kibiców. W poniedziałkowy wieczór zabrzanie, po bardzo dobrym meczu i wyjazdowym zwycięstwie 33:29 z Chrobrym Głogów, umocnili się na 3. miejscu tabeli Orlen Superligi. We wtorek działacze klubu uruchomili sprzedaż biletów na trzy spotkania fazy grupowej Ligi Europejskiej.


Przypomnijmy, że „górnicy” podejmą rywali w hali „Centrum” w Dąbrowie Górniczej (hala „Pogoń” w Zabrzu nie spełnia wymogów EHF). Pierwszym rywalem zabrzan (17 października o 18.45) będzie AEK Ateny.

– Wielu kibiców od dawna pytało o możliwość nabycia biletów, więc już możemy ogłosić, że za pośrednictwem strony kupbilet.pl mogą się w nie zaopatrywać. Gorąco zachęcamy do kupowania karnetów na wszystkie trzy mecze. Mamy specjalną ofertę nie tylko dla całych rodzin, ale też dla grup zorganizowanej młodzieży, która wejściówkę może nabyć za „dychę”. Jeszcze w tym tygodniu rozpoczniemy sprzedaż stacjonarną w siedzibie klubu – informuje Dariusz Czernik, dyrektor Górnika. – Piłki ręcznej na tak wysokim poziomie w wydaniu klubowym w województwie śląskim jeszcze nie było, więc okazja do jej zobaczenia jest doskonała.


Czytaj także:


Mówiąc to, dyrektor brązowego medalisty mistrzostw Polski miał na myśli nie tylko najwierniejszych fanów, bo ci z pewnością w wejściówki już się zaopatrzyli, ale też kuby ze Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego, zwłaszcza młodzieżowe. Dla ich przedstawicieli obserwowanie, jak „górnicy” walczą AEK Ateny, HC Kriens-Luzern (14.11) i TSV Hannover-Burgdorf (5.12.) stanowiłoby nie lada atrakcję.


Na zdjęciu: Górnik liczy na kibiców, bo doping będzie bardzo potrzebny.

Fot. Łukasz Sobala/PressFocus