Piłkarski rozkład jazdy od III ligi po śląską klasę okręgową

Trwają rozgrywki ligowe na różnych szczeblach. Oto weekendowy program od III ligi (gr. III) do interesujących zmagań w niższych ligach.


III LIGA – GRUPA III

Foto-Higiena Błyskawica Gać – Rekord Bielsko-Biała, ROW 1964 Rybnik – Polonia Bytom, Stal Brzeg – Zagłębie II Lubin, Gwarek Tarnowskie Góry – Piast Żmigród, Miedź II Legnica – MKS Kluczbork, Pniówek 74 Pawłowice – Warta Gorzów Wielkopolski, LKS Goczałkowice – Ruch Chorzów, Górnik II Zabrze – Polonia-Stal Świdnica – wszystkie w sobotę o 13.00, Polonia Nysa – Lechia Zielona Góra – niedziela, 13.00, Ślęza Wrocław pauzuje.

  1. Ruch 16 41 46:13
  2. Polonia B. 16 36 40:18
  3. Ślęza 17 35 40:17
  4. Pniówek 16 27 26:21
  5. Goczałkowice (b) 16 26 29:23
  6. Zagłębie II 17 25 30:21
  7. Lechia 16 24 24:28
  8. Kluczbork 15 23 29:26
  9. Gwarek 15 22 27:33
  10. Stal 15 20 30:24
  11. Rekord 16 20 24:20
  12. Miedź II 16 20 22:27
  13. Górnik II 16 18 29:27
  14. Piast 16 18 30:31
  15. ROW 16 18 22:29
  16. Warta (b) 15 15 14:29
  17. Polonia N. (b) 16 11 21:43
  18. Foto-Higiena 16 11 19:41
  19. Polonia-Stal (b) 16 10 18:49

1 – awans, 16-19 – spadek.


IV LIGA ŚLĄSKA

GRUPA I

Mecze zaległe: Znicz Kłobuck – Raków II Częstochowa, Unia Kosztowy – Śląsk Świętochłowice, Przemsza Siewierz – MKS Myszków, Warta Zawiercie – Ruch Radzionków, Drama Zbrosławice – RKS Grodziec – wszystkie w sobotę o 13.00.

  1. Kosztowy 15 33 37:16
  2. Dąbrowa G. 16 32 28:15
  3. Warta 14 30 34:11
  4. Raków II 15 28 21:9
  5. Gwarek 16 27 25:19
  6. Szczakowianka (b) 16 22 27:32
  7. Mikołów 16 21 17:14
  8. Szombierki 16 21 20:24
  9. Znicz 14 20 24:19
  10. Ruch 13 19 17:18
  11. Sarmacja 16 19 22:20
  12. Przemsza 15 19 15:22
  13. Śląsk 14 18 21:26
  14. Polonia 14 18 22:32
  15. Myszków (b) 12 10 17:26
  16. Drama 15 10 18:32
  17. Grodziec 15 7 12:42

GRUPA II

Mecze zaległe: Odra Wodzisław Śląski – LKS Czaniec, GKS Radziechowy-Wieprz – MRKS Czechowice-Dziedzice, Unia Turza Śląska – Odra Centrum Wodzisław Śląski, Orzeł Łękawica – Jedność 32 Przyszowice – wszystkie w sobotę o 13.00.

  1. Odra 15 36 42:16
  2. Książenice 16 35 28:17
  3. Spójnia 15 30 42:13
  4. Rozwój (b) 16 28 37:20
  5. Decor 16 27 28:25
  6. Drzewiarz 16 27 21:21
  7. Turza Śl. 15 26 29:24
  8. Kuźnia 16 24 31:31
  9. Podbeskidzie II 16 21 31:31
  10. Tychy II 15 19 32:31
  11. Czaniec 14 18 24:28
  12. Odra Centrum 15 18 28:36
  13. Orzeł 14 16 19:23
  14. MRKS 14 14 19:23
  15. Jedność (b) 13 12 14:28
  16. Radziechowy 14 7 13:35
  17. Iskra (b) 16 6 13:49

Śląska klasa okręgowa

GRUPA II

CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC I: Grom Cykarzew – Unia Rędziny, Lotnik Kościelec – Zieloni Żarki, Warta Mstów – Piast Przyrów, Stradom-AJD Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn, Sparta Szczekociny – Gmina Kłomnice – wszystkie w sobotę o 13.30.


CZĘSTOCHOWA-LUBLINIEC II: MLKS Woźniki – Pogoń Kamyk, Promień Glinica – Liswarta Krzepice, KS Panki – Amator Golce, Olimpia Truskolasy – Unia Kalety – wszystkie w sobotę o 13.30, Sparta Lubliniec – Jedność Boronów – sobota, 17.00.


GRUPA III

RACIBÓRZ: LKS Krzyżanowice – Naprzód Borucin, KS Krzanowice – Dąb Gaszowice – oba w sobotę o 13.00, LKS Tworków – Zameczek Czernica, LKS Nędza – Czarni Gorzyce, Silesia Lubomia – Unia Racibórz – wszystkie w niedzielę o 13.00.


RYBNIK: Pierwszy Chwałowice – Płomień Połomia, Granica Ruptawa – Rymer Rybnik, Polonia Łaziska Rybnickie – Polonia Marklowice – wszystkie w sobotę o 13.00, MKS Czerwionka – MKS Radziejów, Forteca Świerklany – Gwiazda Skrzyszów – oba w niedzielę o 13.00.


GRUPA IV

KATOWICE: MK Górnik Katowice – GKS II Katowice, Orzeł Mokre – Pogoń Imielin, Sparta Katowice – Siemianowiczanka – wszystkie w sobotę o 11.00, Naprzód Lipiny – Urania Ruda Śl., Podlesianka Katowice – Wawel Wirek – oba w sobotę o 13.00, Górnik 09 Mysłowice pauzuje.


SOSNOWIEC: Górnik Piaski – Ostoja Żelisławice, Cyklon Rogoźnik – Źródło Kromołów, Błękitni Sarnów – Tęcza Błędów, Unia Ząbkowice – Zagłębie II Sosnowiec, Niwy Brudzowice – Górnik Wojkowice – wszystkie w sobotę o 13.00.


GRUPA V

BIELSKO-BIAŁA-TYCHY I: Mecze zaległe: Czarni Jaworze – BKS Stal Bielsko-Biała – sobota, 12.00, MRKS II Czechowice-Dziedzice – LKS Rudołtowice-Ćwiklice – niedziela, 13.00.


BIELSKO-BIAŁA-TYCHY II: Mecze zaległe: LKS Bestwina – Przełom Kaniów – sobota, 13.00, KS Bestwinka – Pasjonat Dankowice – sobota, 13.30.


SKOCZÓW: Mecze zaległe: Błyskawica Drogomyśl – Olimpia Goleszów, Tempo Puńców – Wisła Strumień, LKS Pruchna – LKS Pogórze, Cukrownik Chybie – WSS Wisła – wszystkie w sobotę o 14.00.


Na zdjęciu: Piłkarze LKS-u Drama Zbrosławice zagrają tym razem z rywalami z Grodźca.

Fot. Facebook.com/LKS-Drama-Zbroslawice

Komentarze