Gdzie oglądać mecz Karabach Agdam – Raków Częstochowa? Transmisja (02.08.2023)

Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Karabach Agdam – Raków Częstochowa? Dobrze trafiłeś! Mamy dla ciebie niezbędne informacje o Karabach – Raków transmisja, a także informujemy kiedy odbędzie się to spotkanie.


Czy minimalna zaliczka wystarczy do awansu?

Pomimo tego, że przed tym dwumeczem Raków Częstochowa nie był uznawany za faworyta, udowodnił swoją wartość i wyszedł zwycięsko z emocjonującego spotkania w Częstochowie. W pierwszym meczu mistrzowie Polski odnieśli zacięte zwycięstwo nad Karabakh Agdam 3:2. Po tym wyczekiwanym przez polskich kibiców triumfie, gracze Rakowa Częstochowa mają szansę sprawić miłą niespodziankę i awansować do kolejnego etapu eliminacji Ligi Mistrzów. Karabach – Raków transmisja budzi zatem ogromne zainteresowanie.


Czytaj także:


Ekipę Dawida Szwargi czeka nie lada wyzwanie w zbliżającym się rewanżu w Azerbejdżanie. Organizacja defensywna zespołu będzie odgrywać kluczową rolę w ich występie. W pierwszym meczu piłkarze Rakowa popełnili kilka indywidualnych błędów. Tym razem konieczne jest, aby unikali powtórzenia podobnych pomyłek w rewanżu. Drużyna z Karabachu dysponuje niemałym potencjałem, ale trener mistrza Polski ma grupę zawodników, którzy mogą poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Raków Częstochowa ma przewagę z pierwszego meczu i szanse na awans do następnej rundy. A tam będzie czekał Cypryjczyk Aris Limassol lub białoruski BATE Borysów (wiemy już, że Aris wygrał w dwumeczu 11:5).

Karabach – Raków transmisja

Mecz kwalifikacji Ligi Mistrzów: Karabach Agdam – Raków Częstochowa odbędzie się w środę, 2 sierpnia o godzinie 18:00 na stadionie Azersun Arena (Baku).

Karabach – Raków transmisja zostanie przeprowadzona przez stację telewizyjną TVP Sport. Jak już wspomnieliśmy, początek spotkania będzie miał oczywiście miejsce o godzinie 18:00. Z kolei studio przedmeczowe w TVP Sport rozpocznie się o godzinie 17:15.

Karabach Agdam – Raków Częstochowa stream online w internecie

Wielu kibiców nie będzie oczywiście mogło zasiąść przed ekranami swoich telewizorów. Kibice, których spotkała taka sytuacja, na pewno zastanawiają się gdzie oglądać mecz Karabach Agdam – Raków Częstochowa w internecie? Dla nich także jest możliwość zobaczenia tego starcia. Stream online z ze środowego meczu w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów dostępny będzie na za darmo stronie TVPSPORT.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport.

MECZKARABACH AGDAM – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
DataŚroda, 3 sierpnia 2023
Godzina 18:00
Transmisja TVTVP Sport
Transmisja onlinetvpsport.pl, a także aplikacja mobilnej TVP Sport.
Karabach – Raków transmisja

📆 Kiedy odbędzie się mecz Karabach Agdam – Raków Częstochowa?

Spotkanie Karabach Agdam – Raków Częstochowa odbędzie się w środę, 2 sierpnia o godzinie 18:00

📺 Gdzie obejrzę mecz Karabach Agdam – Raków Częstochowa?

Transmisję z meczu Karabach Agdam – Raków Częstochowa przeprowadzi stacja TVP Sport. Stream online z ze środowego meczu w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów dostępny będzie na za darmo stronie TVPSPORT.pl, a także w aplikacji mobilnej TVP Sport.