Zapraszamy na stadiony. Rekin młot

Przerywnik na mecze Pucharu Polski nie wszystkim pierwszoligowcom wyszedł na zdrowie. W gronie drużyn zdmuchniętych z głównej sceny znalazły się między innymi Odra Opole i GKS Katowice, które w sobotę będą rywalizowały o kolejną zdobycz punktową w rozgrywkach ligowych.


Drużyna z Bukowej po obiecującym początku ostatnimi czasy spuściła mocno z tonu (jeden punkt w trzech ostatnich spotkaniach), natomiast zespół trenera Adama Noconia spogląda na konkurentów z góry. Opolanie, którzy do tej pory tylko raz (z GKS-em Tychy) zaznali goryczy porażki, zapewne niechętnie rozstaną się z fotelem lidera. Ci, którzy początkowo postrzegali drużynę z Oleskiej jako niegroźnego na długim dystansie harcownika, muszą zrewidować tę opinię. Teraz to już bezlitosny egzekutor, któremu obce jest słowo „litość”, czy określenie „łagodny wymiar kary”. Po prostu jest miły dla przeciwników niczym rekin młot.


Czytaj także:


Czy GieKSa pojedzie do Opola na pożarcie? Bynajmniej, chociaż z pewnością wolałaby mniej groźnego przeciwnika. Podejrzewam, że teraz wybiera się na sobotnią „wycieczkę” z równym entuzjazmem i ochotą, co francuski arystokrata idący – podczas Wielkiej Rewolucji Francuskiej – na gilotynę. I oby po końcowym gwizdku arbitra podopieczni trenera Rafała Góraka nie wyglądali tak, jakby wdali się w gwałtowną sprzeczkę z drutem kolczastym.


Na zdjęciu: Odra Opole to bezlitosny egzekutor.
Fot. Krzysztof Porebski / PressFocusDrodzy fani piłki nożnej! Przed nami emocjonująca 10. kolejka Fortuna 1 Ligi! Jeśli jesteście ciekawi, które drużyny aktualnie przodują, koniecznie sprawdźcie naszą tabelę ligową! W niej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje, takie jak pozycje drużyn, liczba zdobytych punktów, strzelone gole i wiele innych. To doskonały sposób, aby być na bieżąco z wynikami i rozwijać się jako kibic. Nie przegapcie żadnej akcji i sprawdźcie już teraz!
(maw)

Tabela I ligi: