Zapraszamy na stadiony. Hit w Legnicy

Najbliższa kolejka I ligi skończy się w niedzielę ze względu na mecze w Pucharze Polski. Na wstępie czekają nas hity zaplecza ekstraklasy. Dzisiaj Miedź podejmuje Odrę, a inny z spadkowiczów z najwyższej klasy rozgrywkowej, czyli Lechia, zmierzy się z GieKSą.


Zapraszamy na stadiony

Kibice szczególnie zacierają ręce na pojedynek w Legnicy, gdzie zawita wicelider I ligi. „Miedzianka” w trzech ostatnich spotkaniach, choć były one trudne, bo z GKS-em Tychy, krakowską Wisłą i Arką, zdobyła ledwie dwa punkty. Opolanie w analogicznym czasie dużo lepiej, ale też stracili prowadzenie w ligowej tabeli na rzecz Górnika Łęczna, który też zaprezentuje się w późne piątkowe popołudnie w trudnym starciu z „góralami”. Kibice będą nasłuchiwali informacji na temat tego, co dzieje się pod Klimczokiem i w Legnicy. Czy po tych piątkowych meczach dojdzie do zmiany lidera. Może tak być, w czubie pierwszoligowej tabeli spory ścisk, a lidera od piątej Miedzi dzielą ledwie trzy „oczka”!


Czytaj także:


Ciekawie też na dole, gdzie w ostatnim czasie przebudził się Chrobry i z zainteresowaniem będziemy śledzić, czy ta fala wzrostowa będzie podtrzymana także w niedzielnym meczu głogowian z Arką. Druga wygrana w rozgrywkach pozwoliłaby jedenastce Piotra Plewni opuścić ostatnie miejsce w pierwszoligowej tabeli. To jest przecież celem ekipy, która jeszcze dwa lata temu grała w barażach o ekstraklasę.


Na zdjęciu: Fortuna 1. liga dostarczy nam wielu emocji. Nie pozostaje nam nic innego – zapraszamy na stadiony!
Fot. Rafal Rusek / PressFocus